Безкоштовна консультація спеціалістів

(048)775-10-86

Цілодобовий виклик

(097)92-77-145

(093)92-77-145

ПОХОРОННІ ПОСЛУГИ "РЕКВІЄМ"

Організація поховання

На жаль, людина не вічна і настає час, коли улюблені нами люди покидають нас. У цей важкий період на плечі близьких лягають турботи щодо організації похорону, можливо вирішенням яких вони ніколи раніше не займалися. Організація похорону та вибір ритуальних атрибутів - це складна процедура. Прощання з покійним має відбуватися без поспіху та суєти, згідно з усіма ритуалами та традиціями. Тому варто довірити завдання з організації похорону та підготовки документів фахівцям, які знають свою справу і легко вирішать усі питання, що виникають.

Ми ті, хто допоможе Вам у скрутну хвилину. 24 години на добу, за номером (048)775-10-86, Ви можете запросити ритуального агента до Вас додому. Крім цього, ви можете отримати цілодобову безкоштовну консультацію за номерами (048)775-10-86 та (097) 92-77-145. Організація похорон, це наша турбота.

Відповідно до Ваших побажань та можливостей, ми готові запропонувати Вам допомогу в організації, як VIP похорон; так і бюджетного поховання чи кремації. Сьогодні, коли наша країна бореться з ворогом, на наш погляд, кожен небайдужий громадянин повинен протягнути руку допомоги тим, хто потребує. І не важливо якої сфери це стосується. Програма допомоги, яку ми пропонуємо, в основному відноситься до українців вимушених покинути тимчасово окуповані території, але в допомозі одеситам ми також не відмовимо. Далі за посиланням опис програми та вартість мінімальних пакетів ритуальних послуг....

Сьогодні, коли на превеликий жаль, гинуть захисники нашої батьківщини, наша громадянська організація готова запропонувати допомогу в організації поховань героїв України – полеглих воїнів. Церемонія прощання в такому випадку проходить за особливим військовим регламентом і включає траурні військові почесті. Для прощання з героями України ми маємо декілька видів патріотичної ритуальної атрибутики, в тому числі й спеціальні безкоштовні пропозиції, так такі як прапор, портрет полеглого, меморіальна табличка, обладнання для траурної церемонії та інше.

Ми забезпечимо високу якість організації похорон та максимально уважне ставлення до родичів та близьких покійного. Організація похорон проходить з урахуванням всіх тонкощів і відповідно до традицій Вашої родини та Віри. Похорон, який організований за всіма правилами, ритуалами та традиціями - це данина останньої пам'яті близькій Вам людині.

Наша допомога та ритуальні послуги доступні цілодобово, у всіх районах міста Одеса та у передмісті. А також у Чорноморську, Овідіополі та Овідіопольському районі, Доброславі та Лиманському районі, у місті Южне.