Безкоштовна консультація спеціалістів

(048)775-10-86

Цілодобовий виклик

(097)92-77-145

(093)92-77-145

ПОХОРОННІ ПОСЛУГИ "РЕКВІЄМ"

Послуги

Відповідно до Ваших побажань, ми можемо запропонувати Вам як проведення VIP похорон, так і допомогу в організації бюджетного поховання або кремації.

Сьогодні, коли наша країна бореться з ворогом, на наш погляд, кожен небайдужий громадянин повинен протягнути руку допомоги тим, хто потребує. І не важливо якої сфери це стосується. Програма допомоги, яку ми пропонуємо, в основному відноситься до українців вимушених покинути тимчасово окуповані території, але в допомозі одеситам ми також не відмовимо. Далі за посиланням опис програми та вартість мінімальних пакетів ритуальних послуг....

Звернувшись до нас, в ГО «Реквієм», Ви отримуєте номерну дисконтну карту і можливість провести поховання за спеціальною соц. програмою. Крім того, якщо в дім прийде біда, карта дозволить отримати знижку 10% від ціни, призначеної приватним підприємцем, що надає ритуальні послуги. Картка не має обмежень на кількість звернень. Її Ви можете передавати своїм знайомим.

Приватні підприємці та волонтери, учасники громадської організації «Реквієм», готові надати Вам самий повний набір ритуальних послуг та різноманітну допомогу, пов'язану зі скробними турботами. Нижче надано список основних ритуальних послуг, допомогу в яких ми готові надати:


Ритуальний агент, з групи приватних підприємців учасників ГО "Реквієм", прибуде за вказаною адресою у найкоротші терміни та у зручний для Вас час. Він проконсультує, що необхідно буде зробити насамперед, пояснить процедуру організації похорону та допоможе оформити необхідні документи. У агента буде вся необхідна інформація для вибору ритуальних товарів та ціни на ритуальні послуги. Для виклику агента Вам достатньо зателефонувати за номером (048)775-10-86 (цілодобово). Ми ті, хто допоможе Вам у скрутну хвилину.


Для проведення процедури похорону зазвичай потрібно чимало документів, які доводиться збирати в різних інстанціях. Наш ритуальний агент допоможе Вам максимально швидко вирішити питання, пов'язані з оформленням необхідних документів, що виникають протягом усього процесу підготовки похорону; а також допоможе з оформленням документів для перевезення покійного до іншого міста або відправки за кордон. Похорон це наша турбота.


Ми здійснюємо транспортування тіла померлого до моргу від зазначеної адреси. При перевезенні використовуються автомобілі, обладнані спеціальним чином для похоронної агенції (похоронного бюро). Для Вашої зручності транспортування здійснюється з урахуванням району проживання померлого та місця розташування цвинтаря. Наші служби транспортування доступні 24 години на добу, в Одесі та передмісті, у Чорноморську, Южному, Овідіополі та Овідіопольському районі, Доброславі та Лиманському районі.


Розміщення тіла покійного здійснюється у спеціалізованих холодильних камерах. За Вашим бажанням, санітарна та косметична підготовка тіла може бути проведена або в морзі, або вдома. Надається послуга бальзамації. Можливе косметичне усунення посмертних та травматичних наслідків. Ці дії, допоможуть зберегти вигляд померлої близької Вам людини максимально природною.


За Вашим бажанням, наші фахівці нададуть Вам допомогу у виборі варіанту, який найбільше задовольнятиме Вас за розташуванням, площею та ступенем благоустрою. У разі потреби Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію та цілодобову допомогу за телефоном (048)775-10-86.


Бригада кваліфікованих копальників, у спеціальній уніформі, у потрібний термін викопають могилу необхідного розміру та підготують її для поховання. При необхідності попередньої підготовки місця для могили ми здійснимо професійний демонтаж пам'ятника, огорожі, столика, лавки та ін.


На Ваше побажання, до дня проведення похорону, наш персоонал може підготувати траурне декорування могили та місця для прощання. Для декорування ми використовуємо чорні та червоні атласні тканини. Могила зазвичай драпірується чорною тканиною, майданчик для прощання – чорна тканина та червона доріжка, що веде до місця, де буде встановлена труна. Розміри декору будуть підготовлені відповідно до Вашого побажання.Фото 1. Фото 2.


У ролі катафалків використовуються сучасні машини, виконані на базі комфортабельних мікроавтобусів Mercedes Sprinter. Автомобілі спеціально обладнані для перевезення труни, різноманітних траурних приналежностей та пасажирів, які супроводжують померлого в останній шлях. Надається послуга замовлення катафалка VIP рівня на базі лімузину.


Наші підприємці готові надати пасажирські автобуси будь-якої місткості для доставки родичів та близьких до місця прощання з покійним та поховання (кремації). Після закінчення поховання автобуси доставлять Вас до місця проведення поминальної трапези або за вказаною Вами адресою.


У разі потреби ми зможемо у максимально короткі терміни підготувати дозвільну та супровідну документацію для транспортування покійного в інше місто як по Україні, так і за кордон. Для перевезення можливий вибір найбільш відповідного транспорту; спеціальний автомобіль похоронного агентства - катафалк, або літак або залізничні перевезення.


Наші підприємці пропонують дуже широкий вибір всіх необхідних для поховання, ритуальних товарів у різних категоріях ціни. Труни, від простих до VIP; хрести дерев'яні та металеві; вінки з живими чи штучними квітами; стрічки із написами; тюльові та атласні покривала для покійного; подушки; ритуальні рушники з молитвою; ритуальні набори, хустки, свічки, одяг для померлих та ін. Завжди є можливість вибрати приналежності відповідно до віросповідання покійного та необхідних для нього похоронних звичаїв. За потреби терміново отримати ритуальні товари, ми пропонуємо доставку у всі райони міста.


Громадська організація "Реквієм" пропонує широкий спектр послуг безпосередньо пов'язаних із проведенням траурної церемонії та прощання. Похоронне бюро готове надати Вам: послуги траурного перенесення труни на похоронах (спеціальна бригада супроводжуючих у траурній уніформі), встановлення намету для прощання близьких з покійним, траурну музику (духовий оркестр або скрипковий квартет), проведення траурної панихиди, символічний запуск білих голубів, відспівування духовними особами, церковний хоровий квартет, послуги катафального транспорту, додатковий транспорт для перевезення близьких та гостей, швидку медичну допомогу на час проведення похорону, супровід ДАІ під час похорону, спеціальну бригаду копальників, послуги опускання труни на рушниках, почесну варту, ритуальне миття рук після поховання, допомогу у проведенні поминальної трапези та інші послуги.
Похорони від самого початку і до кінця проводиться під безпосереднім керівництвом досвідчених організаторів похорон.


Наші приватні підприємці (похоронна агенція) готові запропонувати Вам похорон VIP рівня, в організації та проведення яких накопичено величезний досвід. Завжди є широкий асортимент ритуальних товарів елітного класу. Великий вибір полірованих трун покритих лаком і ексклюзивних трун типу "саркофаг" з кришкою, що розділяється. Доступний для замовлення елітний катафалк на базі лімузина. Для супровождуючих траурну процесію, крім звичної чорної уніформи, передбачена спеціальна елітна форма бордового кольору. Фото... Для замовлення VIP похорону доступний великий список додаткових послуг. Траурна альтанка для прощання з кованих деталей, декор могили та місця для прощання, спеціальні підставки під вінки та портрет, духовий оркестр чи скрипковий квартет, супровід похорону машиною швидкої допомоги та ДАІ, опускання труни в могилу на спеціальних рушниках, бригада елітних копальників, траурна панихида, запуск білих голубів та багато іншого. Цілодобова допомога та безкоштовна консультація доступна за телефонами (048)775-10-86 та (097)92-77-145.


Візуально відокремити місце для прощання та підкреслити траурну атмосферу допоможуть прощальна альтанка, або намет. Інше призначення намету та альтанки, на час прощання, захистити Вас і труну з покійним, від неприємних погодних проявів: дощу, снігу, яскравого сонця. Намет має невеликі розміри і складну конструкцію, його можна перевозити в катафалку, що супроводжує похорон. Альтанка, на відміну від намету, відноситься до елітних послуг, збирається стаціонарно і складається з металевих секцій, кованих деталей та купола. Альтанку привозять окремою машиною та збирають заздалегідь до початку прощання.Фото намет. Фото альтанка.


Для здійснення обряду відспівування ми запросимо на поховання духовну особу відповідно до віросповідання покійного. На ваш вибір, ми допоможемо провести відспівування в одному з наступних місць: у місці прощання, біля будинку, на цвинтарі, в крематорії, або замовимо храм (костел, мечеть...). У разі православного відспівування доступна послуга хорового співу. Ми зможемо запросити хоровий дует або квартет.


Похоронне бюро готове запропонувати Вам траурний музичний супровід на похороні. Доступні два професійних музичних колектива, або спеціальне звукопідсилювальне обладнання (акустичні колонки Фото...) яке дозволяє відтворювати музику заздалегідь записану на цифрові носії. За Вашим бажанням може бути запрошений або духовий оркестр, або скрипковий квартет.


Спеціальна людина, відповідальна за траурну панахиду, візьме на себе турботу щодо підготовки та проведення траурного мітингу. Максимально уважно ставлячись до побажань рідних та близьких, буде підготовлено прощальний виступ. Текст виступу зазвичай включає елементи біографії покійного, опис яскравих моментів життя, особистих і професійних досягнень, заслуг у суспільстві та сім'ї. Під час прощання, біля труни з покійним, організатор оголосить початок траурного мітингу, зачитає прощальну промову, після чого надасть слово близьким та родичам, друзям та колегам, офіційним особам. Замовити цивільну панахиду можна не лише на поховання чи кремацію, а й на поминальний обід та на зустрічі з пам'ятних дат.


У разі потреби ми готові надати Вам спеціальне звукопідсилювальне обладнання. Переносні акустичні колонки оснащені мікрофоном і живляться від акумуляторних батарей. Фото... Це обладнання допоможе провести громадську панахиду, траурний мітинг або дасть можливість музичного супроводу під час поховання. До пристрою можна підключати модуль флеш пам'яті з аудіозаписами.


Це підібрана команда фізично міцних та досвідчених копальників. Під час робіт використовується спеціальна уніформа. Ми готові запропонувати Вам допомогу у викопуванні могили, опусканні труни в могилу, або опусканні та закопуванні могили. Ви можете бути впевнені, у дбайливому ставленні до труни з покійним. Копальники, опустивши труну в могилу, не висмикуватимуть з-під неї канати. У нас використовуються для опускання спеціальні тканинні рушники, які залишаються в могилі та закопуються разом із труною. Крім цього, Вам вдасться уникнути зайвого очікування біля могили, якщо цвинтарний персонал зайнятий на обслуговуванні інших поховань. Фото...


Якщо Вам буде потрібна допомога з вибором місця та замовленням поминального обіду, наші агенти допоможуть Вам. З урахуванням Ваших побажань, ми підберемо ресторан, що спеціалізується на проведенні поминальних обідів у зручному для Вас районі, допоможемо із замовленням поминальної трапези, визначимо час початку обіду.


У разі потреби ми готові запропонувати Вам допомогу у післяпохоронному обслуговування могил. Сюди входить прибирання території, фарбування огорож, висаджування квітів, оновлення (ремонт) пам'ятників та будь-який інший догляд за могилою відповідно до Ваших побажань.


Приватні підприємці, учасники ГО "Реквієм", надають послуги з виготовлення, продажу та встановлення пам'ятників (ваз, надгробків) із різних порід граніту, мармуру та інших матеріалів. Ми можемо запропонувати Вам типовий варіант, що сподобався, або виготовити пам'ятник за вашим ескізом, на замовлення і будь-якої складності, від простих і до елітних. Ви можете зробити замовлення тільки на виготовлення пам'ятника, або на повний комплекс робіт, включаючи виготовлення виробу, доставку на цвинтар та професійний монтаж від похоронного бюро.


Наші приватні підприємці допоможуть зробити вибір серед готових варіантів огорож, столиків, лавок; або замовити індивідуальне виготовлення за вашим ескізом. Ми виготовляємо металеві вироби як зі зварених деталей, так і з кованих; кваліфіковані фахівці виготовлять виріб будь-якої складності та конфігурації. Ми пропонуємо повний комплекс робіт: виготовлення, доставку на кладовище, професійний монтаж та ремонт існуючих огорож.